نرم افزار BPMS

اخیرا تعدادی وبینار در مورد نرم افزارهای BPMS برگزار خواهیم کرد.

اخیرا تعدادی وبینار در مورد نرم افزارهای BPMS برگزار خواهیم کرد.

در سنوات گذشته یک دوره برگزار میکردیم با عنوان “دوره طلایی آموزش 4 نرم افزار BPMS”. به دلایل مختلف از جمله شرایط بهداشتی حاکم بر جامعه در نظر گرفتیم 4 نرم افزار BPMS که در دوره طلایی آموزش داده می شد را بصورت مجازی و وبیناری برگزار کنیم. این 4 نرم افزار BPMS عبارتند از:

 

شرکت در این وبینارها را به سه گروه توصیه جدی می کنیم:

1- متخصصین حوزه BPM: یک متخصص BPM باید با چند نرم افزار BPMS با کیفیت آشنا باشد زیرا یکی از خدماتی که از متخصصین BPM انتظار می رود، مشاوره دادن در زمینه انتخاب نرم افزار BPMS  مناسب برای سازمان است. یعنی با توجه به شرایط سازمانی که در نظر دارد مدیریت فرایند را مستقر کند باید بتوانیم نرم افزار BPMS مناسب را به آنها پیشنهاد دهید. در نتیجه لازم است در مورد انواع نرم افزارهای با کیفیت BPMS اطلاعات مفیدی داشته باشید. البته قرار نیست شما حرفه ای و متخصص کار کردن با نرم افزارهای BPMS باشید و به همه آنها مسلط باشید ولی باید در مورد هر کدام اطلاعات لازم را داشته باشید و کلیاتی از نحوه عملکرد نرم افزار BPMS بدانید تا توانایی این موضوع را داشته باشید که در خصوص انتخاب مناسب ترین نرم افزار BPMS  متناسب با شرایط موجود کشب و کار مناسب ترین گزینه را پیشنهاد دهید.

 

2- شرکت های نرم افزاری: معمولاً شرکت های نرم افزاری در نظر دارند نرم افزار BPMS تولیدی خود را ارتقاء دهند و یا گام در راه تولید یک نرم افزار BPMS بردارند و باتوجه به اینکه حسب مشاهدات ما نرم افزارهای BPMS تولید دال از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، چه چیزی بهتر از این که نرم افزارهای BPMS با کیفیت دنیا را ارزیابی کرده و از آنها آموخته و این موارد آموخته شده را در نرم افزارهای تولیدی خود بکار بگیرند.

 

3- شرکت ها و سازمان هایی که در شرف انتخاب نرم افزار BPMS هستند. معمولاً به دلیل اینکه سازمان ها از انواع و کیفیت نرم افزارهای BPMS شناخت کافی ندارند، به دلیل ارائه اطلاعات غلط معمولاً از طرف شرکت های مختلف فروشنده BPMS معمولاً دچار اشتباه میشوند. اگر خود سازمان با نرم افزارهای مختلف BPMS با کیفیت آشنایی داشته باشد، شرکت ها قادر نخواهند بود هر نرم افزار BPMS بی کیفیتی را به آنها بفروشند.

 

نرم افزار Camunda BPMS یک نرم افزار BPMS آلمانی است و وقتی با این سیستم کار میکنید، حس می کنید در کارخانه های کشور آلمان قدم می زنید. قوی، منظم و با کیفیت

 

نرم افزار Bonita BPMS، تنها نرم افزار BPMS متن بازی است که در لیست گارتنر وجود دارد. این نرم افزار مشابه نرم افزار BPMS بیزاجی در دسته نرم افزارهای BPMS زیرو کد قرار دارد.

 

نرم افزار Bizagi نیاز به تعریف ندارد و جزء کاربرپسندترین نرم افزارهای BPMS دنیا و در عین گران قیمت ترین آنها است ولی این موقعیت در کشور ما وجود دارد که نرم افزار Bizagi را بتوان با هزینه بسیار پایین در سازمانها پیاده سازی کرد.

 

یک نظر بگذارید